Yılların deneyimi ve uzmanlaşmış kadrolarımızla Arapça, Farsça, Rusça, İngilizce ve Türkçe kitap, dergi, katalog, broşür vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması, tasarım, basım ve yayım işlerinizin özenle yerine getirilmesi için 7/24 sizin için çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Her insanın kendine özgü bir karakteri olduğu gibi firmaların da kendine özgü bir karakteri ve yapısı vardır. Firmaların kurumsal kimliği de bu anlamda önemlidir. Kurumsal Kimlik, firma felsefesine ne kadar uygun ise ticaret dünyasında kendisi için en doğru yeri o kadar kolay bulmaktadır.

Logo Tasarımı yapılırken kullanılan yazı fontundan, oluşturulan amblemlere kadar bir hikaye oluşturulmalı, daha sonra bu hikayeye bağlı kalarak firmaya ait tüm tasarımsal materyaller hazırlanmalıdır.

Kitap, dergi, katalog, broşür vb. basılı yayınlarınız da kurumsal kimliğinize uygun orijinal tasarımlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Mad Yayınları olarak sizlerin her türlü tasarım işlerinizle ilgili çalışmaya başlamadan önce kurum/kuruluşunuzla ilgili detaylı bir analiz yapıyor ve sizlerle her ayrıntıyı ele alacak bir toplantı organize ediyoruz. Daha sonra kurumsal tasarım metodumuzu belirleyerek ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde giderilmesi için çalışmaya başlıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımları, fatura, zarf, antetli kağıt, kayıt formu, kartvizit, cepli dosya gibi, matbaa baskılarının tamamını içerir.

Büyük boyutlu açık hava reklamlarının tasarımları kurumsal kimlik kılavuzu içerisinde yer almaktadır. Billboard reklamları, raket reklamlar, bina dış cephe giydirmeleri gibi alanlar için de farklı çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal kimlik tasarımları ayrıca şu çalışmaları da içerir:

Endüstriyel Tasarımlar

Sarf Malzeme Tasarımları

Promosyon Ürünleri

Dijital Ortam Tasarımları

Masaüstü Yayıncılık

Kurumsal Web Tasarım